Wydarzenia Plenerowe z Grand Hotel - Twoje idealne miejsce pod gwiazdami | Grand Hotel Kielce, Kielce

Wydarzenia Plenerowe z Grand Hotel - Twoje idealne miejsce pod gwiazdami

Wydarzenia Plenerowe z Grand Hotel - Twoje idealne miejsce pod gwiazdami

Nasza propozycja to więcej niż tylko przestrzeń – to kompleksowe doświadczenie, które pozostawi niezapomniane wrażenia w sercach wszystkich gości. Co nas wyróżnia?

Content Blocks

Bezpieczny i Ogrodzony Teren 

Prywatność i bezpieczeństwo są kluczowe dla komfortu wydarzeń na świeżym powietrzu. Nasz teren jest w pełni ogrodzony i monitorowany, dzięki czemu możesz cieszyć się spokojem w otoczeniu przyrody.

Parking dla Gości  

Z myślą o wygodzie przybywających oferujemy przestronny parking, który pomieści zarówno samochody osobowe, jak i autokary. Bezstresowy przyjazd i parkowanie to początek niezapomnianego doświadczenia.

Zaplecze Gastronomiczne  

Kulinarne doznania są sercem każdego eventu, a nasze profesjonalne zaplecze gastronomiczne gwarantuje, że każdy posiłek zostanie przygotowany i podany na najwyższym poziomie. Od eleganckich bankietów po urokliwe pikniki, nasze menu jest tak zróżnicowane jak potrzeby naszych Gości.

Aktywności na Świeżym Powietrzu  

Rozbuduj swoje wydarzenie o elementy aktywnego wypoczynku. Nasze gry terenowe i trasy rowerowe to świetna okazja do integracji oraz zabawy w otoczeniu natury.

Unikatowe Atrakcje  

Zaproponuj uczestnikom coś wyjątkowego. Jaskinia Raj, perła polskiej przyrody, znajduje się tuż obok i jest dostępna jako część naszej oferty. Podziwianie jej stalaktytowych wnętrz może być wyjątkowym punktem programu.

Pełne Wsparcie Organizacyjne i Gastronomiczne  

Nasza doświadczona ekipa jest tu, aby pomóc Ci w każdym aspekcie organizacji wydarzenia. Od planowania po realizację, zapewnimy pełne wsparcie, aby każdy detal był dopracowany do perfekcji

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Centrum Polski. Centrum Kielc

2000 m2
centrum konferencyjno-wystawienniczego

Restauracja Oranżeria
- dwie Sale i letni ogródek

Oferty