Restauracja Oranżeria | Kawiarnia Klimt | Grand Hotel Kielce

Kulinaria

Kulinaria

Content Blocks

Restauracja Oranżeria

Od smakosza do tradycjonalisty, od śniadania do kolacji – oferujemy całą paletę możliwości kulinarnych. Poznaj autorskie menu naszego szefa kuchni. Czysta przyjemność!

Poznaj nasze menu

Kawiarnia Klimt

Ciepła i przytulna przestrzeń wypełniona kwiatami, sztuką i zapachem świeżo parzonej kawy. Dajemy Wam miejsce nie tylko do odpoczynku i relaksu, ale także inspirującą przestrzeń do spotkań biurowych.

Catering

Nasza filozofia obsługi spotkań uwzględnia wszystkie potrzeby gości. Dlatego stworzyliśmy autorskie menu zgodnie z zasadami Brain Food. Właściwa rzecz we właściwym miejscu o właściwym czasie. Perfekcyjne wrażenie powstaje z połączenia wielu bardzo małych składników, a my nic nie pozostawiamy przypadkowi. Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie.

Czytaj więcej

Akademia kulinarna

Coraz większe zainteresowanie sztuką kulinarną i potrzeba doskonalenia swoich umiejętności sprawiły, że rozpoczęliśmy prace nad specjalnym programem warsztatów kulinarnych. Pod okiem naszego szefa kuchni oraz zaproszonych gości zarówno miłośnicy gotowania jak i stawiający pierwsze kroki w kuchni, będą mogli oddać się kulinarnej pasji. Wierzymy, że wspólne gotowanie ułatwia komunikację i sprzyja budowaniu dobrych relacji.

 

Brain Food 

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Centrum Polski. Centrum Kielc

2000 m2
centrum konferencyjno-wystawienniczego

Restauracja Oranżeria
- dwie Sale i letni ogródek

Oferty