Grand Hotel Kielce | Sale konferencyjne i komfortowe Pokoje | Niska cena | Oficjalna strona

Komfortowe połączenie biznesu i relaksu

Featured - slides

Komfortowe połączenie biznesu i relaksu

Reprezentacyjne miejsce w centrum Kielc przystosowane zarówno do wypoczynku jak i pracy. Eleganckie wnętrza o wysokim standardzie zapewnią ciszę i relaks po dniu pełnym wrażeń. Goście Grand Hotel Kielce mogą korzystać z licznych atrakcji w hotelu jak i poza nim, które w pełni pozwalają zagospodarować wolny czas. Rozumiemy, jak ważne są indywidualne potrzeby i elastyczność. Nasz doświadczony zespół pomoże w znalezieniu najlepszego rozwiązania, a pasja szefa kuchni Oranżerii sprawia, że menu oparte na lokalnych produktach smakuje wyśmienicie.

Dobrze wiedzieć

122 pokoje

11 sal konferencyjnych

Parking - 100 miejsc

Free WiFi

Strefa fitness

Doskonała lokalizacja

Restauracja Oranżeria

Bar Klimt

Oferty

Content Blocks

Grand MEETING CENTER

Lokalizacja w samym centrum Kielc pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń: konferencji, kongresów, spotkań biznesowych, wydarzeń kulturalnych oraz imprez targowych. Sale konferencyjne dobrane odpowiednio do wielkości grupy oferują najnowsze rozwiązania technologiczne. Nasze centrum to prestiżowy obiekt, którego infrastrukturę uzupełnia świetna oferta kulinarna i usługowo-handlowa.

Sale konferencyjne

Biznesowa wizytówka miasta. Poznaj nasze sale szkoleniowe i bankietowe. Grand Hotel to struktura dostosowana do potrzeb gościa biznesowego. Przestronne sale konferencyjne, świeżo parzona kawa i profesjonalna obsługa to klucz do udanej konferencji czy szkolenia. Możesz skorzystać z gotowych rozwiązań lub wspólnie z nami stworzyć coś specjalnie dla Twoich pracowników i partnerów biznesowych.

Sale konferencyjne

hotel

Zabierz ze sobą apetyt, my zadbamy o resztę. Dokładamy wszelkich starań, abyście mogli cieszyć się czasem spędzonym u nas. Aby ważne dla Was chwile były miłym wspomnieniem, wszystko musi grać i być dostosowane do sytuacji. Liczy się najdrobniejszy szczegół. Wysoka jakość kuchni, profesjonalna obsługa a także niezwykła harmonijna atmosfera – perfekcja w każdym detalu. Dążenie do tego ideału to piękna sprawa i esencja naszej filozofii.

Zobacz więcej

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Centrum Polski. Centrum Kielc

2000 m2
centrum konferencyjno-wystawienniczego

Restauracja Oranżeria
- dwie Sale i letni ogródek