Grand Hotel Kielce | Sale konferencyjne i komfortowe Pokoje | Niska cena | Oficjalna strona

Komfortowe połączenie biznesu i relaksu

Featured - slides

Komfortowe połączenie biznesu i relaksu

Reprezentacyjne miejsce w centrum Kielc przystosowane zarówno do wypoczynku jak i pracy. Eleganckie wnętrza o wysokim standardzie zapewnią ciszę i relaks po dniu pełnym wrażeń. Goście Grand Hotel Kielce mogą korzystać z licznych atrakcji w hotelu jak i poza nim, które w pełni pozwalają zagospodarować wolny czas. Rozumiemy, jak ważne są indywidualne potrzeby i elastyczność. Nasz doświadczony zespół pomoże w znalezieniu najlepszego rozwiązania, a pasja szefa kuchni Oranżerii sprawia, że menu oparte na lokalnych produktach smakuje wyśmienicie.Darmowe WIFI
Dobrze wiedzieć

 122 pokoje

 11  sal konferencyjnych

 Parking na 100 samochodów

 Free WiFi

 Strefa fitness

 Doskonała lokalizacja

 Restauracja Oranżeria

 Bar Klimt

Content Blocks

Grand MEETING CENTER

Lokalizacja w samym centrum Kielc pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń: konferencji, kongresów, spotkań biznesowych, wydarzeń kulturalnych oraz imprez targowych. Sale konferencyjne dobrane odpowiednio do wielkości grupy oferują najnowsze rozwiązania technologiczne. Nasze centrum to prestiżowy obiekt, którego infrastrukturę uzupełnia świetna oferta kulinarna i usługowo-handlowa.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W JEDNYM MIEJSCU

Nasz hotel oferuje najlepsze i największe sale konferencyjne w Kielcach i to w ścisłym centrum miasta. Posiadamy odpowiednią technikę oraz specjalną windę do transportu aut i innego typu ładunków na powierzchnię Meeting Center. Dzięki temu możemy udostępniać nasz obiekt na różnego typu wydarzenia, w tym wystawy, koncerty, premiery samochodowe, bankiety i eventy w Kielcach. Dysponujemy hotelowymi parkingami na niemal 100 samochodów!

Sale konferencyjne

Biznesowa wizytówka miasta. Poznaj nasze sale szkoleniowe i bankietowe. Grand Hotel to struktura dostosowana do potrzeb gościa biznesowego. Przestronne sale konferencyjne, świeżo parzona kawa i profesjonalna obsługa to klucz do udanej konferencji czy szkolenia. Możesz skorzystać z gotowych rozwiązań lub wspólnie z nami stworzyć coś specjalnie dla Twoich pracowników i partnerów biznesowych.

Sale konferencyjne

hotel

Zabierz ze sobą apetyt, my zadbamy o resztę. Dokładamy wszelkich starań, abyście mogli cieszyć się czasem spędzonym u nas. Aby ważne dla Was chwile były miłym wspomnieniem, wszystko musi grać i być dostosowane do sytuacji. Liczy się najdrobniejszy szczegół. Wysoka jakość kuchni, profesjonalna obsługa a także niezwykła harmonijna atmosfera – perfekcja w każdym detalu. Dążenie do tego ideału to piękna sprawa i esencja naszej filozofii.

Zobacz więcej

Wypoczynek

Zobacz jakie atrakcje oferuje nasz hotel i co ciekawego można zobaczyć w okolicy.

Zobacz więcej

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Centrum Polski. Centrum Kielc

2000 m2
centrum konferencyjno-wystawienniczego

Restauracja Oranżeria
- dwie Sale i letni ogródek