Imprezy okolicznościowe | Wesela | Grand Hotel Kielce

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Content Blocks

SPOTKANIA RODZINNE

Komunia, chrzciny, bierzmowanie, przyjęcie urodzinowe, rocznice…. Święta rodzinne i prywatne uroczystości są sprawdzianem naszej pracy, ponieważ pragniemy, aby czas, kiedy siadacie razem przy stole, był dla Was wyjątkowy. Planujecie uroczystość? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Zadzwoń do nas: tel: 697 090 139

 

Wesela

Wesele w Kielcach i to samym centrum miasta wydaje się Wam niemożliwe? Na początku pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Rozumiemy je. Nasze know-how i doświadczenie pozwalają dać Wam profesjonalne wsparcie. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Polskiego Towarzystwa Konsultantów Ślubnych. Z przyjemnością pomożemy w zapewnieniu dodatkowych usług i atrakcji przy współpracy z naszymi zaufanymi Partnerami.Zadzwoń do nas: tel: 697 090 139

Dekoracje

Zapewniamy nieodpłatnie pokrowce na krzesła oraz dekoracje świetlne, które są dla nas nieodłącznym elementem każdego wydarzenia. Dbamy, aby całość była spójna pod względem stylu. Znamy Wasze oczekiwania, jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się to wytycznych, realizując każdy, nawet najśmielszy pomysł. Wiemy, że w ten wyjątkowy dzień wszystko musi być idealne.

Zadzwoń do nas: tel: 697 090 139

Wybór sali

W zależności od liczby gości, jaką planujecie zaprosić, proponujemy trzy rozwiązania. Przyjęcie weselne do 80 osób w restauracji Oranżeria. Przyjęcie weselne powyżej 100 osób w sali Łysogóry lub Hyperion. Pytania? Nasze menedżerki bez problemu odpowiedzą na wszystkie. Zapewniamy wsparcie przy planowaniu, opiekę w trakcie i po zakończeniu przyjęcia.

Zadzwoń do nas: tel: 697 090 139

Wybór menu

Nasze wyjątkowe pakiety weselne to znakomity zestaw menu przygotowany specjalnie na tę okazję. Nasz szef kuchni jest kreatywny i ma niebanalne podejście do tradycyjnych i klasycznych polskich potraw.

Zadzwoń do nas, żeby omówić menu na imprezę: tel: 697 090 139

Zobacz menu

Apartament dla nowożeńców

W ramach wszystkich pakietów gwarantujemy zakwaterowanie w naszym luksusowym apartamencie. Dajemy możliwości wczesnego zameldowania i późnego wymeldowania, a room service serwuje pyszne śniadanie do pokoju.

Zadzwoń do nas: tel: 697 090 139

PARKING

Bezpłatny parking dla gości weselnych i restauracji Oranżeria.

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Centrum Polski. Centrum Kielc

2000 m2
centrum konferencyjno-wystawienniczego

Restauracja Oranżeria
- dwie Sale i letni ogródek

Oferty

Skontaktuj się z nami


Ślub cywilny
Recepcja